Strona głównaDecyzjeJak zorganizować wesele pod namiotem?

Jak zorganizować wesele pod namiotem?

Wesela na świeżym powietrzu zdobywają w ostatnich latach coraz większą popularność wśród par. Przygotowania do tego rodzaju przyjęcia nie różnią się prawie niczym od uroczystości odbywających się w salach bankietowych z jednym wyjątkiem – musimy zapewnić naszym gościom schronienie przed mogącymi wystąpić niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W końcu nigdy nie wiemy, jaka będzie pogoda w dniu naszego ślubu – czy będzie padało albo czy dla odmiany słońce postanowi silnie prażyć, bądź też czy temperatura nie będzie za niska. Jak zatem zapewnić komfort naszym gościom? Z pomocą przychodzi firma Ekodynamic i jej namioty ślubne.

Namiot na wesele

Tego rodzaju konstrukcje stanowią najlepsze rozwiązanie dla plenerowych uroczystości. Namioty, które oferowane przez firmę Ekodynamic, dostępne są w różnych wersjach, jeśli chodzi o kształt i rozmiar, dzięki czemu każdy nasz klient bez problemu może wybrać dla siebie taki, który doskonale wpisze się w jego oczekiwania. Dodatkową zaletą namiotów ślubnych jest to, że dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich zostały wykonane, znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach panujących na zewnątrz. Unikatowe właściwości sprawiają, że namioty te spełniają swoje zadanie o każdej porze roku – dzięki zastosowaniu urządzeń grzewczych będą się Państwo cieszyć przyjemnym ciepłem podczas uroczystości weselnych odbywających się zimą, z kolei aparatura chłodząca zapewni wytchnienie podczas upalnego lata. Namioty weselne od Ekodynamic świetnie wkomponują się w otoczenie niezależnie od tego, jaki rodzaj pleneru zostanie wybrany przez Państwa Młodych.

Koszt wynajmu namiotu na wesele

Kwestie opłaty za wynajem firma Ekodynamic ustala indywidualnie po otrzymaniu od Państwa informacji dotyczących liczby gości oraz rozplanowania sali (umiejscowienia stołów oraz orkiestry albo stanowiska DJa, a także parkietu do tańczenia i weselnych zabaw). Cena namiotu na wesele od naszej firmy gwarantuje pełny komfort oraz fantastyczną zabawę wszystkim zgromadzonym. Mocna konstrukcja zapewnia całkowite bezpieczeństwo znajdujących się pod nią osób. Klienci firmy Ekodynamic mają zapewnioną kompleksową obsługę, w skład której wchodzi transport namiotu na miejsce, w którym odbywać się będzie wesele, a także jego złożenie oraz późniejszy demontaż. Od początku do końca zatem Ekodynamic czuwa, aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Wynajem namiotu na wesele to tylko jedna z form naszej działalności. Firmom organizującym tego rodzaju uroczystości (a także inne eventy w plenerze) proponujemy również ich sprzedaż.

Sprawdź ofertę Ekodynamic na namioty na wesele!

latest articles

explore more