Strona głównaTrendyJakiego formatu notes książkowy wybrać?

Jakiego formatu notes książkowy wybrać?

Notesy książkowe, mimo powszechnej cyfryzacji, nie tracą na popularności. W przeciwieństwie do sprzętu elektronicznego, nie potrzebują być one regularnie ładowane. Łatwo jest w nich zanotować ważne informacje i tworzyć czytelny zapis planów czy zadań do wykonania. A jednak notes notesowi nie równy. Mogę mieć one różną wielkość czy format. Warto więc dopasować go do swoich potrzeb. Jak?

Format idealny dla Ciebie

Notes książkowy ma rożne przeznaczenie. Często wykorzystywany jest jako planer czy osobisty notatnik, który właściciel ma zawsze pod ręką. W takich przypadkach świetnie sprawdzi się mały notes książkowy, o rozmiarze A6 lub A5. Łatwo jest go umieścić w torebce lub plecaku. Warto także zwrócić uwagę na mniej popularny notes kwadratowy, który stylowo się prezentuje.

Do wyboru są także większe notatniki. Przykładowo, notes B5 świetnie sprawdzi się w biurach i sekretariatach: wszędzie tam, gdzie dziennie pojawia się wiele informacji do zanotowania. To wygodny sposób organizowania pracy, z którego może korzystać wiele osób. Notes A4 to z kolei idealna propozycja dla studentów i osób uczących się. Daje on wiele przestrzeni do zapisywania ważnych treści, tworzenia tabel, obliczeń czy map myśli. Z pewnością ułatwi on naukę. Do lekcji można wykorzystać też notesy A5 jeśli ktoś nie lubi dźwigać ze sobą zbyt wiele na uczelnię.

Notesy książkowe na każdą okazję

Notes książkowy ma uniwersalne zastosowanie. Świetnie sprawdzi się więc jako gadżet firmowy. Może stanowić on formę podarunku dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Firma Lediberg to uznany producent notatników na zamówienie. Oferuje on notesy w różnych rozmiarach: zbliżonych do A6, A5, A4 czy B6. Nie brakuje także terminarzy w mniej typowym kształcie, czyli w kwadracie. To klient decyduje czy notes jest w kratkę, w linię, czy może zawiera czyste strony. Ma on także wiele możliwości personalizacji. Przykładowo, notatnik może zawierać logo firmy na okładce, specjalne tłoczenia, strony reklamowe czy wklejki. Notes można także dodatkowo przyozdobić, np. dodając barwione ranty. Wszystko zależy od konkretnej firmy i jej pomysłu na kampanię marketingową. Szeroki wybór metod personalizacji sprawia, że notatniki mogą wierne oddawać ducha danej firmy i godnie ją reprezentować. Jednocześnie są praktyczne i przydają się w niejednej sytuacji.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jakiego formatu notek książkowy wybrać. Wszystko zależy od tego, jak chcemy go używać i do jakiej grupy docelowej chcemy dotrzeć. Pracownicy biur mogą ucieszyć się z większych formatów terminarzy, bo będą one pomocne w pracy. Z kolei indywidualny klient chętniej skorzysta z małego notatnika. Najważniejszy jest więc wybór, który daje firma Lediberg.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

latest articles

explore more