Luksusowy dom to nie tylko starannie i ze smakiem urządzone wnętrza, ale również wyposażenie go w funkcjonalne, a do tego oryginalnie zaprojektowane sprzęty codziennego użytku. Premium AGD oferowane przez producenta i dystrybutora tego typu sprzętu – Sterna Polska to urządzenia ułatwiające nam funkcjonowanie i zadbanie o czystość mieszkania oraz nieskazitelną gładkość ubrań. Na jakie marki w ofercie Sterna Polska warto szczególnie zwrócić uwagę?

Prasowanie łatwe jak nigdy dotąd!

Innosteam Plus to system prasowania parowego stworzony w wyniku wielu lat pracy szwajcarskich inżynierów. Elegancko zaprojektowana, łatwa w rozkładaniu i składaniu deska w połączeniu z żelazkiem ze stopą wykonaną z polimerów powodują, że prasowanie stało się dużo łatwiejsze i szybsze. Technologia parowa wykorzystywana w tym systemie pozwala uzyskać nieskazitelną gładkość ubrań, a dzięki wykorzystaniu polimerów do wykonania stopy żelazka, nie trzeba używać do niego nakładek teflonowych ani używać termostatu w zależności od rodzaju prasowanej odzieży. Żelazko nagrzewa się w czasie krótszym niż 30 sekund, a do jego napełniania nie musimy używać specjalnie odkamienianej wody. Urządzenie nie musi być bowiem odkamieniane, czyszczone ani płukane.

Sprawne sprzątanie domu i mieszkania

Luksusowy dom i mieszkanie wymagają regularnego sprzątania, aby utrzymać ich efektowny wygląd. Mop bioniczny Hizero 4w1, określany jako druga rewolucja w sprzątaniu podłóg jest w stanie wykonać zarówno odkurzanie, mycie, suszenie, jak i samoczyszczenie, dzięki czemu mało lubiana czynność sprzątania może zostać wykonana w błyskawicznym tempie. Mopy bioniczne gwarantują również utrzymanie podłóg w nieskazitelnej czystości, zostały bowiem wyposażone w nowatorskim system separowania zabrudzeń od czystej wody używanej do mycia. Specjalna dioda wskazuje, kiedy należy wymienić lub dolać wodę, a jedynym obowiązkiem posiadaczy mopów Hizero jest w zasadzie usunięcie zanieczyszczeń zebranych w specjalnym zbiorniku. Oryginalny design tego urządzenia i jego kompaktowe rozmiary powodują, że mopy bioniczne Hizero powinny znaleźć swoje miejsce w każdym luksusowo urządzanym domu i mieszkaniu, umożliwiając ich mieszkańcom życie w sterylnej wręcz czystości i bez tracenia czasu na sam proces sprzątania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą luksusowego sprzętu AGD najwyższej klasy dostępnego jedynie u bezpośredniego dystrybutora http://sternapolska.pl/ i zakup urządzeń, które zdecydowanie wpłyną na poprawienie komfortu codziennego życia!