Strona głównaNieruchomościMieszkania deweloperskie Warszawa - Lepiej kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym?

Mieszkania deweloperskie Warszawa – Lepiej kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym?

Mieszkania deweloperskie Warszawa – Lepiej kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym? 

Spróbujemy przekonać Cię, żeby zainwestować pieniądze w mieszkanie deweloperskie. Wystarczy pokazać kilka elementów, dzięki którym łatwo zrozumiesz, na czym polega wyższość mieszkań deweloperskich w stosunku do tych na rynku wtórnym. Okazja i szybkość, dla których możesz zdecydować się na mieszkanie od wcześniejszego właściciela, mogą w praktyce pokazać się przykrym rozczarowaniem, które na kilka lat zburzy radość z posiadania wymarzonego mieszkania.

Jak w Warszawie znaleźć mieszkanie?

Prawdopodobnie każdy jednoznacznie odpowie, że w takiej sytuacji włącza się komputer, laptop albo smartfon i w wyszukiwarce wpisuje się mieszkanie kupię Warszawa. Oczywiście pojawią się dziesiątki i setki stron z najróżniejszymi ofertami. Najpewniej też wielu będzie szukało mieszkań na rynku wtórnym, będąc przekonanym, że cena może być niższa lub podlegać negocjacji, że ktoś już mieszkał w lokalu, a zatem jest on już gotowy do wprowadzenia się po pewnych koniecznych przeróbkach, które odpowiadają naszym gustom i oczekiwaniom. Mieszkania deweloperskie warszawa natomiast kojarzą się ciągle z pustym placem budowy wokół budynku oraz surowymi ścianami mieszkań.

To jednak dawne czasy. Dziś deweloperzy dbają, żeby przyszły mieszkaniec, otrzymując klucze, trafił do świetnej lokalizacji i zorganizowanej infrastruktury wokół nowego, wymarzonego miejsca zamieszkania. Dobry deweloper ma też w swojej ofercie różne lokalizacje, przewidując odmienne potrzeby i style życia swoich klientów. Mieszkanie deweloperskie zatem może być w ścisłym centrum Warszawy lub w przyległych modnych dzielnicach; mieszkanie może też mieścić się w przytulnych budynkach położonych na przedmieściach stolicy, pełnych zieleni i miejsc do spokojnego odpoczynku. Nie oznacza to jednak, że miejsca te są całkowicie dzikie.

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach stolicy?

Białołęka i Ursus to przykłady dzielnic, które w ostatnich latach stały się naprawdę modne. Można tu znaleźć mieszkania, które zachwycą każdego. Prężnie rozwija się też infrastruktura wokół zacisznych, małych osiedli z niskimi blokami. mają tu galerie handlowe, centra rekreacji i sportu, plac zabaw. Jeśli to nam się znudzi, to zawsze można pójść na długi spacer wśród drzew. Ale najważniejsze jest to, że stajemy się właścicielami nowoczesnego mieszkania, które od pierwszego dnia możemy aranżować w nasz jedyny i niepowtarzalny sposób. Poczujmy, że to mieszkanie jest tylko nasze, bo nikt wcześniej nie mógł wprowadzać tam żadnych zmian.

Takiego komfortu, jak i daje inwestycja w mieszkanie deweloperskie, nigdy nie poczujemy, decydując się na lokal z rynku wtórnego.

latest articles

explore more