Strona głównaTrendyOdkryj produkty Protect Garden i Protect Home

Odkryj produkty Protect Garden i Protect Home

Zadbany ogród, pełen roślin i kwiatów, to znakomita przestrzeń do relaksu, sprawiająca, że okolica domu wygląda pięknie. Osiągnięcie takiego efektu nie jest to jednak łatwe – tylko ogrodnicy wiedzą, ile pracy i uwagi kosztuje utrzymanie chwastów i szkodników z dala od zieleni, albo jak ciężko przywrócić do zdrowia rośliny zaatakowane przez różnego rodzaju choroby i grzyby. Pomocą dla wszystkich, którzy troszczą się o swój ogród, są produkty Protect Garden i Protect Home.

Protect Garden – skuteczne środki ochrony roślin

Do jednego z najbardziej irytujących problemów w ogrodzie zaliczyć można chwasty. Potrafią rozsiewać się bardzo szybko, skutecznie psując estetykę ogrodu i osłabiając zasadzone rośliny, poprzez zabieranie im miejsca i składników odżywczych z gleby. Popularne chwasty to między innymi perz, mniszek, ostrzeń i komosa biała. Skuteczną odpowiedzią na ich inwazję są preparaty takie jak Keeper Ogród i Keeper Agro, które zwalczają, ale także pełnią funkcję ochraniającą przed ich kolejnymi inwazjami chwastów.

Innymi nieproszonymi gośćmi, którzy mogą pojawić się w ogrodzie, są szkodniki – takie jak mszyce, gąsienice, pajęczaki i stonka. Zjadają liście i łodygi, a także korzenie, czym skutecznie wyniszczają rośliny – mogą prowadzić nawet do ich obumierania. W asortymencie Protect Garden, znaleźć można Deltam – skuteczny na wiele rodzajów szkodników ssących i gryzących, działający już po 15 minutach, oraz Sanium. Są to preparaty wysokiej jakości, o szerokim zakresie stosowania.

Charakterystycznym problemem są choroby grzybowe – atakujące rośliny doniczkowe, ozdobne, sadownicze, a także drzewa i krzewy. Do częstych chorób zaliczamy na przykład parch jabłoni, szarą pleśń i fytoftorozę. Efektem jest więdnięcie, przedwczesne opadanie liści i gnicie owoców. Choroby te objawiają się występowaniem specyficznych nalotów i plam. Polecanym środkiem zaradczym i prewencyjnym są w takich sytuacjach produkty Magnicur, Fungimat i Multirose – cechują się dużą odpornością na deszcz, długotrwałą ochroną i poprawą wzrostu roślin.

Protect Home – dom bez szkodników

Nie tylko ogród jest miejscem bytowania szkodników. Owady latające i biegające, a także gryzonie, mogą pojawić się również w domu. W naszym sklepie znajdą Państwo preparaty, które ze 100 procent skutecznością radzą sobie z tym uciążliwym problemem – np. Rodicum Alpha i Extra dla szczurów, nornic i myszy, oraz specjalne środki do zwalczania owadów latających i biegających.

Produkty Protect Garden i Protect Home to nowoczesne, ekologiczne i efektywne wsparcie w ochronie roślin i walce ze szkodnikami. Zapraszamy na naszą stronę internetową – https://www.protect-garden.pl/

latest articles

explore more