Pracujesz na co dzień na komputerach Mac, ale Twoja praca wymaga korzystania z aplikacji dostępnych tylko na system Windows? Nie wiesz, w jaki sposób to osiągnąć? Jeśli tak, to omawiany w dzisiejszym artykule program został stworzony właśnie dla Ciebie.

Parallels Desktop for Mac 16 – doskonałe narzędzie pracy

Za pomocą maszyn wirtualnych na dysku Twojego komputera możesz uruchamiać inne systemy operacyjne, oraz programy nieobsługiwane przez macOS. Wystarczy tylko zainstalować omawiane oprogramowanie, uruchomić je i już możesz korzystać z dodatkowego systemu, narzędzi i aplikacji. Wszystko to za pomocą Twojego komputera bez konieczności pracy na dwóch stacjach roboczych oraz uciążliwego kopiowania i przenoszenia danych między komputerami. W ten sposób oszczędzisz czas oraz będziesz pracować znacznie wydajniej.

Rozwiązania, jakie zostały zaimplementowane w tym programie, pozwalają na pracę z windowsowymi aplikacjami, a także na dostosowanie ich do pracy a Macu. Będą one działać tak, jakby tak jakby zostały zaprojektowane do tego systemu operacyjnego, od samego początku. Chodzi tutaj między innymi o obsługę gestów Trackpad w takich aplikacjach na Windows jak:
– MS Word,
– MS Excel,
– MS PowerPoint,
– Internet Explorer,
– Mozilla Firefox.

Program pozwala także na przeprowadzenie migracji wirtualnych maszyn stworzonych w innych aplikacjach do Parrallels Desktop, co jest bardzo praktyczną i oszczędzającą czas funkcją.

Co oferuje Ci Parallels Desktop for Mac 16

Produkt PARALLELS ma kilka ciekawych funkcji, o których warto wiedzieć. Jest to między innymi:
– Możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy programami PC oraz Mac i odwrotnie;
– Jednoczesne uruchamianie aplikacji stworzonych dla różnych systemów operacyjnych;
– Wydajność stworzonych maszyn wirtualnych na wysokim poziomie;
– Obsługa systemów Windows 10 oraz El Capitan;
– Obsługa funkcji Boot Camp;
– Optymalizacja wydajności za pomocą jednego kliknięcia;
– Tryp podróżny, dzięki któremu oszczędzasz energię;
– Funkcja skupienia – lepsza i wydajniejsza praca bez zakłóceń.

Oprogramowanie to zostało tak zoptymalizowane, by jak najlepiej wykorzystać możliwości systemu macOS. Jednocześnie pozwala ono na korzystanie z zaprojektowanych na Windows programów i narzędzi systemowych.

Jeżeli zainteresowały Cię oferowane przez ten program możliwości, to zajrzyj na te oto strony: https://www.vebo.pl/parallels-desktop-for-mac oraz https://www.vebo.pl/parallels. Znajdziesz tam informacje o tym jak szybko i bezpiecznie stać się właścicielem tego oprogramowania.