pc

Zdarzyło Ci się kiedyś utracić cenne informacje na skutek awarii komputera? Jeśli tak, to dobrze wiesz, jak bardzo stresujące jest takie doświadczenie. By wyeliminować możliwość utraty danych, powstał program SyncBackPro 9. Jest to wszechstronne, zaawansowane narzędzie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych plików i folderów. Co jeszcze potrafi ten program, dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Kompletna ochrona Twoich danych dzięki SyncBackPro 9

Obsługa tego oprogramowania jest prosta i nie sprawia trudności, nawet niedoświadczonym osobom. Jest to możliwe dzięki przejrzystemu interfejsowi i polskiej wersji językowej. Co dokładnie zapewnia SyncBackPro 9? Oto krótka lista korzyści:
– Tworzenie kopii zapasowych plików i folderów;
– Możliwość zapisania danych na: dysku twardym, przenośnym, płycie CD/DVD, Blu-Ray lub na serwerze FTP;
– Współpraca z serwerem: SFTP, Amazon S34, Microsoft Azure, a także POP3/IMAP4;
– Tworzenie kopii w tle, stosowanie filtrów plików, weryfikacja danych;
– Bezpieczeństwo – silnik FTP z szyfrowaniem AES, zabezpieczanie danych za pomocą hasła;
– Zautomatyzowanie czasochłonnych procesów – archiwizacja w określonych odstępach czasu, mechanizm wersjonowania plików;
– Wybór trybów uruchamiania zadań. Możesz zdecydować się na normalny, pilnowany lub symulację;
– Sprawne kolejkowanie operacji oraz kompresowanie danych;

To tylko niektóre z możliwości SyncBackPro 9. Inne zalety warte wspomnienia to korzystna cena, w porównaniu z innym oprogramowaniem tego typu, a także wieczysta licencja. Program ten jest dostępny na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, takie jak Windows 10, 8.1, 8, 7, a także Vista. Może być również zainstalowany na systemy serwerowe, takie jak Windows Server 2003 i nowsze.

SyncBackPro 9 – gdzie kupić?

Chcesz zabezpieczyć się przed utratą danych i skorzystać z tego oprogramowania? W takim razie udaj się pod sprawdzony adres: https://www.vebo.pl/syncbackpro. Znajdziesz tam bliższe informacje na temat możliwości zakupu, a także dostępnych wersji licencji. SyncBackPro 9 przeznaczony jest zarówno dla firm, jak i do użytku domowego.

A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, to zajrzyj pod adres: https://www.vebo.pl/2brightsparks. Znajduje się tam krótki opis producenta, od którego oprogramowanie to pochodzi. Warto wspomnieć, że z rozwiązań stworzonych przez tę firmę korzystają liczne przedsiębiorstwa, a także agencje rządowe i instytucje z całego świata.

Nie ma co czekać, zainstaluj SyncBackPro 9 i zabezpiecz Twoje dane już dziś!