Strona głównaTrendyWózki i foteliki dziecięce Cybex - ponadczasowe modele

Wózki i foteliki dziecięce Cybex – ponadczasowe modele

Foteliki i wózki Cybex to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu. Jeżeli nie mieliście dotąd styczności z tą niemiecką marką – najwyższa pora nadrobić zaległości.

Bez względu na to, czy chodzi o fotelik samochodowy, wózek, czy nosidełko, oczekujecie od nich przede wszystkim bezpieczeństwa i wygody. Ta ostatnia ważna jest zresztą tak w przypadku dziecka, jak i rodziców. Nie można też zapomnieć o ciekawym designie oraz wysokiej jakości wykonania – przecież sprzęt będzie wam towarzyszył praktycznie na co dzień. Lista wymagań jest na pewno dużo dłuższa i każdy może dopisać do niej swoje pozycje.

To zrozumiałe, że szukając fotelika lub wózka dla dziecka nie chcecie kupować produktów najniższej jakości. Od niego zależy przecież ochrona malucha oraz wasza wygoda. Jeśli etap poszukiwań najlepszego sprzętu macie dopiero przed sobą, warto poznać Cybex – niemiecką markę, która od lat jest właściwie synonimem bezkompromisowej jakości i innowacyjnych rozwiązań w tej branży.

Cybex – niemiecka precyzja dla najwyższego bezpieczeństwa

Misją Cybex jest dostarczenie klientom wózków, fotelików i akcesoriów, które nie tylko będą zapewniały najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, ale też wyróżnią się wzornictwem oraz funkcjonalnością. Do produktów firmy trafiają wyłącznie innowacyjne, ale dokładnie sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich jest fotelik obrotowy, który umożliwia bezpieczne i wygodne wkładanie oraz wyjmowanie dziecka w każdych warunkach – nawet przy ruchliwej ulicy.

Foteliki i wózki Cybex są często projektowane we współpracy z czołowymi światowymi designerami. Jej efektem było między innymi stworzenie takich kolekcji jak Birds of Paradise, Jeremy Scott, Koi, Blossom czy Jewels of Nature.

Cybex. Szeroki wybór fotelików dla niemowląt i starszaków

Wózki i foteliki Cybex cieszą się zasłużoną ogromną popularnością wśród rodziców na całym świecie. Do najważniejszych linii modeli niemieckiego producenta należy zaliczyć:

Cybex Priam – to unikalne połączenie wózka-gondoli, spacerówki oraz stelaża pod fotelik. Zaprojektowany z myślą o wielofunkcyjności, uniwersalności i eksploatacji w różnych warunkach. Wszystkie modele Priama cechują się doskonałym designem oraz świetnym wykonaniem – dlatego są wybierane zarówno przez „zwykłych rodziców”, jak i czołowe gwiazdy, które chętnie pozują z nimi do zdjęć;

Cybex Aton – budżetowy, ale nadal zapewniający pełne bezpieczeństwo fotelik dla niemowląt (0-13 kilogramów). Wysoki stopień ochrony, wygodna eksploatacja oraz przystępna cena czynią z niego jedną z najpopularniejszych pozycji w ofercie marki;

Cybex Sirona – kolejna linia fotelików 0-13 kg. Od Atona różni się możliwością ustawienia przodem do kierunku jazdy (oczywiście pod warunkiem, że maluch ma więcej niż 76 centymetrów wzrostu i jest starszy niż 16 miesięcy);

Cybex Solution – seria zaprojektowana z myślą o trzylatkach i starszych dzieciach. Kubełkowa konstrukcja i opracowany przez Cybex kształt zagłówka zapewniają maluchowi wysoki stopień komfortu oraz redukują ryzyko opadania główki, gdy ten zaśnie podczas podróży.

latest articles

explore more