Korzystanie z łazienki najczęściej kojarzone jest z braniem relaksującej kąpieli wieczorem lub orzeźwiającego prysznica przed wyjściem do pracy. Takie czynności zapewniają higienę i są bardzo przyjemne. Wyście z wanny może jednak już do przyjemności nie należeć, a szczególnie w sytuacji, gdy nie mamy łazienkowego dywanika. Kontakt ciała z zimnymi kafelkami i ryzyko poślizgnięcia się może wywołać nieprzyjemne doznania, a nawet stres. Dywanik to same korzyści dlatego warto go mieć w każdej łazience, nie tylko w domu, ale i w obiekcie hotelowym.

Dywaniki łazienkowe – dlaczego warto je mieć?

Takie tekstylia spełniają rolę zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną. Dywanik łazienkowy może przykryć podniszczoną podłogę i sprawić, że ładniej się ona prezentuje, co ma duże znaczenie dla ogólnej estetyki wnętrza. Zapewnia stopom ciepło po wyjściu z kąpieli oraz bezpieczeństwo, ponieważ eliminuje ryzyko upadku na śliskiej powierzchni. Akcesorium tego typu poprawia komfort korzystania z łazienki i sprawia, że bardzo przyjemnie jest z niej korzystać. To funkcjonalny i stylowy element wyposażenia, który wcale nie jest drogi dlatego zawsze warto w niego zainwestować.

Jakie powinny być dywaniki łazienkowe?

Najważniejszym kryterium przy wyborze jest zawsze wysoka jakość. Dywanik powinien być miękki i przyjemny dla stóp i posiadać właściwości antypoślizgowe. Dobrym wyborem jest dywanik łazienkowy wykonany ze 100 procent mikrofibry, ponieważ jest bardzo miły w dotyku i zapewnia stopom maksimum komfortu. Tekstylia z tego materiału dobrze wchłaniają wodę, dzięki czemu szybko schną. Ponadto są łatwe do utrzymania w czystości, gdyż można je prać już w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Dywaniki z mikrofibry to produkty wysokiej klasy, które prezentują się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Najwyższej jakości tekstylia do łazienki dostępne są w sklepie Tekstyliowo.

Czym charakteryzują się nasze dywaniki?

Oferujemy produkty z wyższej półki, które idealnie się sprawdzą zarówno do domowych, jak i hotelowych łazienek oraz SPA. Atrakcyjne wzornictwo z ornamentem stópek, wzorowane na greckiej architekturze przypadnie do gustu wszystkim, ceniącym nieszablonowy styl. Bogata paleta kolorystyczna (26 kolorów) pozwoli na optymalne dobranie produktu do stylistyki każdej łazienki. Dywaniki wyposażony są w antypoślizgową powłokę lateksową, która zawsze utrzyma je na swoim miejscu, eliminując w ten sposób ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Wysoka jakość i atrakcyjna cena to idealne połączenie. Sprawdź, bo warto. – https://tekstyliowo.pl/29-dywaniki-antyposlizgowe